Farma

Farma Iva

Malá rodinná farma

Produkty:
  • Králiky
  • Sliepky
  • Jablká
  • Hrušky
Naša začínajúca farma sa nachádza v blízkosti obce Štverník pri Brezovej pod Bradlom. Chováme zajace od roku 2009. Chovať sme začali preto, aby sme mali stály prísun najzdravšieho mäsa - králika. Podľa toho naše zvieratá aj živíme. Nepoužívame žiadne očkovacie látky, ani krmivo s liečivami. Naše králiky sú vo vegetačnom období vonku na pastve 24 hodín. Takto dochovaných králikov vám vieme ponúknuť v obmedzenom množstve za 7€/kg. Ak kupujete u nás mrazené zajace ponúkame ich za 6€/kg.
Chováme i sliepky a predávame vajíčka. Sliepky sú tak isto chované vo veľkom výbehu a živené tými najkvalitnejšími krmivami.
Naša zásada je chov zvierat tak, ako ich konzumujeme my. Nám veľmi záleží na ekológii a zdraví. Našich králikov môžu jesť i úplne malé deti - odporúčame ich ako prvé mäso ktoré dieťa ochutná.
Veríme, že i vašou zásluhou sa naša farmička bude rozvíjať a postupne budeme zvyšovať ekologickú produkciu. Náš chov si môžte kedykoľvek pozrieť, aby ste sa presvedčili v akých podmienkach zvieratá chováme.

KONTAKT

U Zimov 240, 90613, Brezová pod Bradlom

tel: 0948019474
mail: bkrippel@gmail.com